UWAGA! Ten serwis używa cookies (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ich stosowanie)
Obowiązkowy Certyfikat zgodności GOST-R z regulaminem technicznym
   Jesteś tutaj:   Strona główna >> CERTYFIKAT GOST-R >>
KONTAKT       

certyfikat gost kontaktŚwiadectwo Higieniczne
Certyfikat UkrSepro
Deklaracja UkrSeproCertyfikat BELGISWyznaczono datę wprowadzenia nowych przepisów technicznych Unii Celnej.

Znaczny wzrost cła na skórzane obuwie importowane do Federacji Rosyjskiej.

Nowe wymogi bezpieczeństwa dla urządzeń i maszyn.

Rosja: o perspektywach i programie rozwoju na lata 2012-2015.

Rosja: od 1 lipca 2012 roku nowy GOST na wodę mineralną.
Obowiązkowy Certyfikat TR z regulaminem technicznym.

OBOWIĄZKOWY CERTYFIKAT GOST-R.

Certyfikat GOST TR przyznawany jest produktom codziennego użytku, takim jak: żywność, kosmetyki, tekstylia, meble, tapety, naczynia, detergenty i inne. Często certyfikowane są również wyroby przemysłowe takie jak: transformatory, technologia szynowa, kable elektryczne. Obowiązkowa certyfikacja w Rosji polega na uzyskaniu dokumentu, potwierdzającego jakość wyrobów i jego zgodność z normami i standardami Rosji. Normy, którym odpowiada towar, są podawane w treści certyfikatu. Certyfikatem GOST- R są objęte wyroby firm zagranicznych jak również wyroby firm rosyjskich. Obowiązkowej certyfikacji z reguły podlegają produkty związane z bezpieczeństwem ludzi ich własnością. Bezpieczeństwem dla środowiska oraz technicznej i informacyjnej zgodności i możliwości zastąpienia maszyn i urządzeń co wynika z potrzeby zachowania jednakowych metod kontroli i znakowania produktów. Przy obowiązkowej certyfikacji producent i odbiorca są pewni, że towar jest bezpieczny i nadaje się do użytkowania.

Certyfikacja dla produkcji seryjnej:

certyfikat jest wystawiany na firmę - producenta. Termin ważności certyfikacji obejmuje od jednego roku do trzech lat, w zależności od schematu certyfikacji. W razie potrzeby, zakład produkcyjny zostanie skontrolowany przez naszych ekspertów. Na podstawie protokołu z kontroli zakładu i wyników badań laboratoryjnych zostanie wystawiony certyfikat GOST-R. W certyfikat zostaną wpisane tylko te wyroby, które zostały zgłoszone do certyfikacji. GOST-R, w odróżnieniu od certyfikatu ISO, jest wystawiany na towar(wyrób), a nie na cały zakład produkcyjny.

Certyfikacja dla partii towarów:

w certyfikat są wpisane dane rosyjskiego odbiorcy, ilość i nazwa towaru zgodnie z zawartą umową z firmą rosyjską.


Obowiązkowy Certyfikat zgodności z regulaminem technicznym.

DOBROWOLNY CERTYFIKAT GOST-R.

Dobrowolna certyfikacja w Rosji jest przeprowadzona przez producenta, eksportera albo sprzedawcę wyrobu w celu potwierdzenia zgodności wyrobu nie tylko z wymogami i normami Federacji Rosyjskiej, ale również z podawanymi przez producenta parametrami. Produkty, których bezpieczeństwo nie jest przedmiotem żadnych regulacji prawnych w Rosji, mogą przystąpić do dobrowolnej certyfikacji. Certyfikacje taka przeprowadza się w celu potwierdzenia zgodności z różnymi rozporządzeniami i dokumentami natury normatywno-technicznej.

Dobrowolny certyfikat jest wymagany przez hurtowych odbiorców w Rosji, dużych sieci sklepów.

W przypadku pytań dotyczących certyfikacji w Rosji lub niejasności prosimy o kontakt telefoniczny z naszymi Ekspertami.

Certyfikacja w Rosji NA UKRAINIE BIAŁORUŚ KAZACHSTAN Swiadectwo Panstwowej Rejestracji A u t o r o